Solária a kolagenária

Solárium = zdraví, rekreace, psychická pohoda
Solárium tvoří D-Vitamín
Sluneční nedostatek je jednou z hlavních příčin různých chorob.
Pojem slunce je život vnímáme jako naprostou samozřejmost.

Spolupracujeme s předními světovými a evropskými výrobci solárií, jsme exkluzivními dovozci solárii, uwe, ALISUN, Dr. Kern a švédských Ultra Tan. Po celou dobu naší činnosti v České republice se snažíme prosazovat hlavně švédská solária, která mají v solární branži své specifické místo. Tato solária se vyznačují jednoduchým ovládáním a vysokým opalovacím efektem. Švédští konstruktéři solárií začali konstruovat solária dle EU normy 0,3W/m2 již před dvaceti lety. Tento náskok se mnohonásobně zúročil ve vysokém opalovacím efektu. V konstrukci těchto solárií je tajemství vysokého opalovacího efektu a ne v síle UV trubic. Jak se prokázalo, nestačí jen vyměnit ve starém soláriu, které není vyrobeno dle nových norem solárních UV trubic za nové s novou normou EU 0,3W/m2. Ultra Tan solária se vyjímají vysokým opalovacím efektem. Měřením se prokázalo, že švédské UV trubice produkují více D vitamínu. D vitamín podporuje mimo jiné tvorbu vápníku, který napomáhá zpevňovat naší kostru.

Dále v naší nabídce najdete kvalitní výrobce UV trubic a solární kosmetiky s dlouholetou tradicí.

Naše společnost Scansolar je nejdéle založená společnost na českém trhu, zabývající se vybavením solárních studii, prodejem UV trubic, solární kosmetiky, prodejem nových solárií, servisem a to veškerých typu solárií na trhu.

Také nabízíme rekvalifikační školeni a v neposlední řadě profesionální přístup. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti. Naše kompetence zaručí Váš úspěch!

Pro více informací a způsobu nakupování či objednávání zboží si prosím přečtěte tento návod Jak nakupovat?

Tabulkový výpis | Katalogový výpis
Aktuality

Všechny aktuality